Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei google nélkül? Miket...

Huawei google nélkül? Miket telepíthetek rá?

Figyelt kérdés
Facebook, instagram az ilyen alap közösségi oldalakra gondolok.
2020. márc. 28. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van a Huawei - nek saját áruháza, Huawei Store vagy ilyesmi, ott biztosan fenn vannak ezek.
2020. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
A Facebook és Instagram amerikai cég. Mivel amerikaiak nem kereskedhetnek huaweivel, valószínű, hogy ezek se lesznek rá. Talán böngészőn lehet használni de esélyes, hogy ott is tiltották.
2020. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

#2

Hülyeség.

Ezek az appok bárhol megtalálhatóak a neten.


Kérdező, feltehetőleg mindent meg fogsz találni vagy APKpure-n, vagy Aptoide-n, vagy AppGalleryben (ez a Huawei hivatalos áruháza). A banki alkalmazások felől viszont nem vagyok biztos, de mintha láttam volna AppGallery-ben is egy csomó magyar alkalmazást.

2020. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

#3-as HÜLYESÉGET BESZÉLSZ!

Bárhonnan feltelepítheted rá ezeket DE Google Szolgáltatások nélkül nem fognak működni! Mindig megkapod majd a "Ez az app nem működik Google Szolgáltatások nélkül" hiba üzenetet a megnyitás után és azt már csak OK-zni tudod és automatikusan ki is léptet.


Úgyhogy amíg nem vagy tisztában a dolgokkal #3-as addig ne kommentelj! Köszönöm!

2020. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

#4

Kedvedért kipróbáltam neked egy rootolt Lineageos-os telefonon, amin nincs GAPPS, mert nem raktam rá.

A Facebook és az Instagram is működik. Sőt, még a Messenger is.

Üdvözöllek. ;)

2020. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a #4-es vagyok...

Még mindig nem vagy tisztában a Huawei szankciókkal!

Az egy dolog hogy a Gapps nélkül LINEAGEOS Androidon működik, de egy korlátolt mobilon nem fog!

Egyébként üdv egy Mate 30 PRO felhasználó akinek nincsenek Google Szolgáltatásai.

2020. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
És miért nem rakod rá?
2020. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lehetséges legálisan új Huawei mobilokra Google Services-t rakni... Egyébként már próbáltam, nem sikerült egyik módszerrel sem!

Úgyhogy lehetőleg előbb tájékozódj aztán okoskodj! :)

2020. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Oké, mélyen tisztelt nagytudású informatikus úr
2020. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!