Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyakran cserélitek a...

Milyen gyakran cserélitek a telefont? Megvárjátok ameddig működik és kuka lesz, vagy pl 2 év után beszámítással lecserélitek?

Figyelt kérdés
Van egy s9 telefonom majdnem 2 éves hibátlan, csak félek hogy valamikor elromlik és elvesztem az adatokat.
2020. márc. 29. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én sosem adom el a mobiljaimat, addig használom őket, amíg használhatatlanok nem lesznek.
2020. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
10 évente.
2020. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 4 évig egy Samsung Galaxy A5 volt, amit 100%-ig kihasználtam, mégis még mindig működik most is tökéletesen. Most majdnem egy éve egy Note 9 van, amivel szintén hosszú távra tervezek.
2020. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Én nem.

Minden szinkronizálva van. Ha ma bekrepál és holnap veszek egy másikat, beállítom és minden rajta lesz. A telefonszámoktól a fotókig.

2020. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Átlag 2 év, bár a jelenlegimmel abszolút semmi gondom, szerintem ezt tovább fogom használni, max egy akku cserét kap.
2020. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kb 2 évente, de utána még megtartjuk őket, mert attól még jók valamire, csak ugye ahogy fejlődik a technika is.

Meg ugye a vírus védelem miatt is szükséges a dolog. Régebben ugye amiatt is kellett mert az alkalmazások nem tartottak lépést a rammal. Ugye mikor volt 1giga ram a telefonba kevés lett a végén. Most már pl a 4giga elég szépen muzsikál, ez már nem szempont a cserénél. Csak az inkább, hogy korszerűbb legyen.

Meg amúgy is én 100ezernél többet nem adok ki telefonra így nem olyan izé cserélni, mint akik megveszik 200-300ezetért az új telefont majd évente, két évente cserélik hasonló árban.

2020. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Én is két évente.

Semmilyen adat nem veszik el.

2020. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt anno egy Samsung E1100-om (a legegyszrűbb gombos Samsung volt), 2009-ben vettem 5000 forintért, 8 évig használtam, működött tovább is, tavaly odadtam egy haveromnak, mert kellett a gyereknek játszani. 2017-ben vettem egy Samsung Galaxy J5 2016-ot, ami pont 2 évesen, az extra garancia lejárata után adta meg magát. Azóta egy Huawei Y5 2018-om van, 1 éves múlt, még nincs baja, de lehet hogy majd eladom és veszek egy Nokia 105 - öt vagy valamit, mert a nyomógombosat jobban szerettem.
2020. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Használhatatlanságig általában. Nem állok úgy anyagilag, hogy évente cserélgessem. Vagyis tudnám simán, de a spórolt pénzem arra költöm amire tényleg muszáj.
2020. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5-2 év, de van, hogy csak 1 évet bírt ki... Működött volna mind tovább is, de amióta ezek az érintős telefonok vannak mindet leejtés miatti törés miatt cseréltem le, törött/repedt kijelzős telefont nem szeretek használni. Drága telefont sosem veszek, próbálok rájuk vigyázni pedig.
2020. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!