Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képszerkesztővel hogyan lehet...

Képszerkesztővel hogyan lehet olyat csinálni hogy fekete fehér a kép és csak 1 kijelőlt szín van azon kívűl benne?

Figyelt kérdés

Tehát fekete fehér a kép és mondjuk a piros dolgok pirosak maradnak benne.


Bocs ha esetleg rossz kategória



2020. márc. 30. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Duplikálod a képet. Az alsó réteget átalakítod fekete-fehérré. A felső rétegen szín szerinti kijelölés használatával kijelölöd a megfelelő színt. Invertálod a kijelölést. Törlöd a kijelölt területet.

Ez például a GIMP verzió.

2020. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a Huawei telefonom is tudott ilyet. (Mate 10 lite).


Melyik képszerkeszőre gondolsz? Ahogy az előző leírta, a GIMP tud ilyet. Ha mobilon kellene, akkor ahogy már írtam, Huawei telefonokon ez beépített, locsoló a neve. Illetve Pics_Art (így kell írnom, mert a gyakori nem engedi máshogy) és társai feltételezhetően tudják, az Adobe PS meg tuti.

2020. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!