Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Navon IQ7 tabletem...

Cs31 kérdése:

Van egy Navon IQ7 tabletem A64-es processzorral. Indítás után elmegy a logóig és megáll. Nem találok hozzá romot. Más típuhoz való rom rátehető? Allwinner A64 esetleg?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 09:07
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Nem. Illetve rátehető, csak vagy már a feltöltésnél nem mutat semmit a kijelző, vagy fordított lesz a kijelzés, vagy a tapipad fordul meg, míg a kép normál állapotban marad, illetve a beépített dolgok (wifi, blue, ...) lehet nem fognak működni, mert az adott firmware egy másik készülék drivereit tartalmazza.


De A64-es proci a net szerint nem létezik.

Van ...

A08/A10

A13

A20

A23

A33/A31


Pontos típusszám kell, ami az alaplapon szerepel, hiszen az alapján azonosítható be, hogy mit tartalmaz az alaplap (milyen chipeket, kiegészítőket).

Tehát le kell szedni a hátulját és keresni egy ezekhez hasonló sort:


AL-AX3-751s_v1.5

A33BM750 V3.12

A33Hyundai HDT 7433

A33Q8V


Egyes helyek szerint az elsőnek idézett számú panel van benne, amihez létezik firmware, csak rá kell keresni abban a formában, ahogy írtam.



A képen látszik, hogy ebben az esetben a chip mellett van a panel száma, de olykor a panel szélére írják, vagy egyéb üres helyre:


[link]

2020. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget Mr. V. De van A64-es proci. Ebben az van. Megpróbálok alaplap szerint keresni valamit.


[link]

2020. ápr. 1. 14:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam:


[link]

2020. ápr. 1. 18:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel nem tudom helyre hozni.Elindul aztán idő túllépésre hívatkozva megáll.
2020. ápr. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!