Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap beleesett a wc-be az...

Tegnap beleesett a wc-be az iPhone 6s telefonom, hamar kikaptam, megtöröltem, kikapcsoltam, vajon tönkremegy még?

Figyelt kérdés

Inkább csak az első kamera melletti hangszóróba mehetett víz, mert mikor bekapcsoltam az nem hallatszott, az alsó az ment, képernyő minden normális, kamera nem volt bepárásodva, csak a telefon úgy mutatta, mintha be lenne dugva a fülhallgató. Egész éjszaka rizsben volt,ma reggelre tökéletesen működik. Nem mutatja, hogy be lenne dugva a fülhallgató, a hangszóró is tökéletesen működik.

Lehet még ezután valami baja?


2020. márc. 31. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt baja, akkor valószínűleg megúszta.
2020. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

"az első kamera melletti hangszóróba mehetett víz, mert mikor bekapcsoltam az nem hallatszott"

vagy a jack csatlakozóba ment víz, és ott zárlatot okozott és azt hitte a telefon, hogy be van dugva a füles ezért nem a hangszóróra küldte a hangot. Én már jártam így amikor hóba ejtettem az ájfón. A megolvadt hó miatt volt.

pöcköld ki a csatlakozóból a szöszöket fogpiszkálóval - ürögedt az asztalhoz hogy kicsit elgödbüljön és frankó kampó lesz belőle, mindent ki tudsz vele szedni - a töltőcsatlakozóból is.

az ázással az a gond, hogy lehet, hogy 1 év múlva fog tönkremenni, mert akkorra eszi meg a víz - korrózió - az egyik vékonyvezetéket. Használd, aztánÍ majd meglátod.

de tartsd minden fontos adatodat elmentve máshol is!

2020. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CSokit piszkáld ki belőle, fogpiszkálóval.
2020. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat #1 és #2. Lehet,hogy tényleg az volt, hogy a jack részbe is ment egy kicsi víz.

Nagyon remélem, hogy megúszta..

2020. márc. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!