Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan akinek xiaomi...

Van itt olyan akinek xiaomi telefonja legalább 4ève megvan ugyan az típus? Kifogástalanul működik?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém pár hét múlva lesz 3 éves.

Eddig csak az usb csatlakozót kellett cserélni 2 évesen, mert néha nem érintkezett. Az akkuja már kicsit gyengébb, mint új korában, de egy napot még mindig kibír.

2020. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lassan 6 éves egy Mi3.

Már anyum használja. Akkut kellett benne cserélni. Egy tisztítás biztosan ráférne, mert a hangszórók nem olyan jól szólnak. Erről azt olvastam, hogy a por eltömíti és ezért van. Vannak ilyen szétszedős videók, ott is kitakarítják.

Nagyon szerettem. A desing nagyon megfogott anno.

2020. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belpiacos Mi5S-t használok kb 3.5 éve,eddig semmi baja,ugyanolyan mint amikor megvettem.
2020. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!