Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Èrdeklődnèk. Samsung, telefono...

Èrdeklődnèk. Samsung, telefonomban az aksi nagyon fel van fújódva, remdeltem màsikat mèg nem èrkezett meg. De vagy 2 hete ijen erős technokolszag àrad belőle. Mitől lehet ez? Ill ha kàros a telefonra nèzve, meddig hasznàlhatom így? 😊😊😊

Figyelt kérdés
A vàlaszokat előre is köszi.

2020. ápr. 3. 19:08
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az elektrolit szagát érzed, ismerem én is. Lúgos folyadék van benne, ami kárt okozhat az elektronikában, mihamarabb el kell távolítani, alkohollal lemosni.

Noha annyira nem agresszív, mint hihetné az ember (ld. ceruzaelemek, ami szintén lúgos, csak másfajta), de hosszabb távon gond lehet ebből is.

2020. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem az első dolgod az volt, hogy kivetted a telefonodból :) rendkívül káros és balesetveszélyes is
2020. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem.vettem ki.De oda figyelek valamennyire h ne legyen sűrűn bekapcsolva.Majd csak kibirja ezt a 3 napot ha minden igaz.😕😕😕
2020. ápr. 3. 20:07
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Pedig én nem kockáztatnék, meg ahogy írod privátban, ragasztgatással sem halogatnám.

Nem is csak külsőleg, hanem szedném szét darabokra, hogy ellenőrizzem, hová folyt be, tisztítás stb.

2020. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De oda figyelek valamennyire h ne legyen sűrűn bekapcsolva"


szerinted az a k..rva elektroit csak akkor szivárog amikor be van kapcsolva a telefon?

Folyamatosan szivárogni fog amíg van benne.

És valszeg ki is fog kapcsolni mert nem lesz mivel üzemelnie az akksinak.

2020. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azon màr túl vagyunk csak töltőn mükszik.😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 3. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!