Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max.5" méretű okostelefont...

Max.5" méretű okostelefont tudtok ajánlani? Kb. mint a xiaomi redmi 3?

Figyelt kérdés

Csak újabbat mint a redmi 3.

Xiaomi lenne a legjobb, de nem tudom mi az "utódja" a kifutott 3-as szériának.


2020. ápr. 7. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiába tiltakozol te is, ma már a 6 "-os a jó telefon.

Ezek alig nagyobbak minta régiek , mert kisebb a felesleges káva. Tehát az egész telefon egy képernyő.

Majd nézz meg egy iPhone 6 és redmi note 8 plust, szinte a csak a kijelző a nagyobb a telefon alig.

1. 138,3 mm-67.0mm,-7.1mm.

2. 161mm,-76mm,-6.5mm.

Az iphona 4,7 " kijelző, a REdmi 6.53 "

Tehát 2 centivel nagyobb csak , de viszont 5 centivel nagyobb a képernyő.

És azért az ég és föld egy nagyobb kijelzőn bármit csinálni.

Akku pedig 1715 mAh, míg a Redmi 4500 mAh.

Csak azt akarom ezzel mondani hogy azokat elkell felejteni , lejárt már az idő felettük, nagy kijelzőt csinál minden gyártó már.

Tudom a redmi 3 a kérdésed , de erről már adat sincs.

2020. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:

Hiába nem nagyobb a fizikai mérete egy mai 6"-os telefonnak (vagy csak minimálisan) mint egy régebbi 5"-osnak (jellemzően 70% körüli kijelző/előlap aránnyal), arra pont elég, hogy fogásváltás nélkül egy kézzel ne érd el a képernyő tetejét. Tudom, mert nálam egy Mi 9 SE váltotta le az előző Redmi 4 Prime-ot.


Ha mindenképpen kicsi telefon kell, várd meg az új iPhone SE-t vagy nézz rá a Samsung Galaxy S10E-re. A legújabb Sony Xperia Compact is több éves.


Sajnos egyelőre ez a trend, hogy minél nagyobb legyen a kijelző, ne legyen fülhallgató-bemenet, ne legyen bővíthető a tárhely stb.


Árat sem írtál, így nehéz bármit is ajánlani.

2020. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Redmi 5 plus van és belehet a képernyőt egy kezesre állítani. Én úgy tudom ezeken már mindegyiken lehet.
2020. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Éppenséggel lehet, de az ember nem azért vesz nagy kijelzős telefont, hogy utólag ilyen-olyan szoftveres trükkökkel lekicsinyítse azt.
2020. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A redmi 5 már nagy (van itthon, nem nekem) Éppen ez a baj, nem tudom kezelni. Nem érem el, nem tudom fogni egy kézzel. Gyerekméretű kezem van és 35 felett nem fog nőni.

Árat direkt nem írtam, hogy ne az alapján ajánljatok.

2020. ápr. 7. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Lenovo ZUK Z2?
2020. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!