Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE zárológomb hiba?

Iphone SE zárológomb hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az Iphone SE telefonom hirtelen úgy kezdett viselkedni, mintha ki akarnám kapcsolni, mintha folyamatosan nyomnám a zárológombot. Megpróbálkoztam a tényleges kikapcsolással, nyomtam a zárgombot egyszerre a főgombbal hosszan, ami után újraindult, de azóta is csinálja. Fizikailag nincs benyomódva a gomb, csak a telefon érzékeli úgy. Sajnos most nem tudom elvinni szervizbe, így magamnak kellene megoldanom. Tudja valaki, hogy ilyen helyzetben mit érdemes tenni?

2020. ápr. 7. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

van rajta tok? - ha igen, akkor az nyomja be

beleejtetted valamibe? - mert akkor beragadt vagy csak simán a sokéves kosztól ragadt be.

próbáld megcsinálni ezt: https://www.youtube.com/watch?v=d7129s8z2G4

alkohollal takarítsd meg a gombot, nem baj ha mellémegy, talán onnan is kimossa a szutykot - csak alkohol legyen az elpárolog maradéktalanul. víz, egyéb tisztítószer ne, mert az károsítja az alkatrészeket

ha nem megy, akkor szét kell szedni

ha nem értesz hozzá akkor nem állj neki: https://www.youtube.com/watch?v=2pczEqPhioE

2020. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Kitisztítottam az üvegfólia felrakása előtt használandó kis nedves törlőkendővel + egy kis alkohollal, hogy biztosra menjek. Eleinte annyival lett jobb, hogy már nem záródott le folyamatosan a telefonom és nem akart kikapcsolni, de ha megnyomtam a gombot, arra sem reagált. Egy kis idő elteltével viszont már normálisan működött, remélem ez így is marad. Sokat segítettél, köszi még egyszer!:)
2020. ápr. 8. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
porszívózd meg
2021. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!