Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős segítség kellene a...

Sürgős segítség kellene a KineMaster apphoz! Ötlet?

Figyelt kérdés
A minap próbáltam szerkeszteni dolgozni vele, viszont egyszer csak kidobott, visszaléptem és bese tudtam lépni a munkámho mert kifagy és kidob (a kinemaster leállt) újra inditottam a telómat és ugy jó volt, viszont kis idő múlva megint kidobott ugyanazzal a szöveggel, és már az újra inditás se segített, gondolkoztam az adat törlésen viszont akkor attól félek hogy az egész több mint 7 órás munkám odaveszik, Mit tegyek? Ha újratelepitem akkor megmarad a munkám vagy akkor is elveszik?

2020. ápr. 7. 13:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Lehet valahogy másik eszközre áttenni a kinemasterben levő adatokat??? ( videót?)
2020. ápr. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!