Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PUBG Mobile vagz COD Mobile?

PUBG Mobile vagz COD Mobile?

Figyelt kérdés

Mivelt csak az egyiket tudom letölteni, leirnátok hogy melyiknek mi az elonye?

Melyik buggosoabb?



2020. ápr. 8. 13:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy*
2020. ápr. 8. 13:16
 2/8 anonim válasza:

Én csak a pubg val játszottam de én nagyon szeretem. Ha jó wifi erősség mellett vagy akkor simán tudsz vele játszani.

15L

2020. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A PUBG-nak is biztos vannak hibái, de eszméletlenül jól kitalált, részletgazdag, nagyon izgalmas játék. Nem tudjuk megunni.
2020. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát most az előző válaszolók ellen vagyok pont😅

Szerintem a grafikája nem túl jó, illetve a fegyverek is elég furák. A játék módok színesek(sok van belőlük) de én személy szerint ráuntam mindre hamar. Viszont kevésbé buggosabb mint a COD.

Codnak a grafikája nekem nagyon bejött. Játékmódok terén próbálnak minél újabbakat behozni, változatosakat.

Viszont szokott lenni pár bug(keresztűl lövés a falon, vagy valahogy felbugolnak lehetetlen helyekre-akár akaratlanul, akár direkt) amit igyekeznek a fejlesztők kijavítani(általában sikerrel) és a BR-ben meg a nem ranked MP-ben is sok a bot az elején. Bár minél nagyobb szintre kerülsz annál nehezebb lesz.

Szóval nekem a COD a nyerő😁

2020. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

4es

Egy éve nyomatjuk hetente többször is a haverokkal a PUBG-t, és nem bírjuk megunni. 2 óra úgy eltelik vele, mint 10 perc.

2020. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
5ös, én is season 1 óta játszm, és tdmen kívül kb nem is az új módokkal, csak a classic. Sztem nagyon jól ki van találva, realisztikusabbnak mondanám, mint a CODot. Én nem tudom megunni, ha jó a játékostársad és te is jó ideje nyomod, sztem megunhatatlan. Van h 5 órás maratont lenyomok
2020. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

Hát erre mondják kinek a pap kinek a papné

2020. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most toltunk le 4 kört Vikendi pályán, egyszerűen imádom, annyira jó a grafika, meg minden. Két óra úgy eltelt megint, hogy csak na, és ha jól sikerül a meccs, a vége mindig nagyon izgalmas, akárhányszor játszasz.
2020. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!