Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei hangrögzítővel felvett...

Huawei hangrögzítővel felvett hanganyag három részre osztása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Huawei telefonom mp4 formátumba menti a felvett hanganyagot. G-mailen szeretném elküldeni, de túl nagy, 60mb-os a fájl. Ezért, azt hiszem, szükségem lenne egy appra, amivel három részre tudnám elosztani, hogy csatolható legyen.

Tudom, fel lehetne tölteni drive-ra, de az adatkábelt nem ismeri fel sem a laptopom, sem az asztali gépem, hogy átmásolhassam a telóról. Van valakinek ötlete, hogy mitévő legyek? Köszönöm!


2020. ápr. 9. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapból rajta van a telón a vágás funkció. Edit - >trim
2020. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nálam is ott van, csak nem mertem kipróbálni (bár egy próbafájllal megtehettem volna). Szóval az nem letörli a vágásnál a másik felét, hanem kettéválasztja, és mindkét részt megtartja?
2020. ápr. 10. 03:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg tartja az eredetit és fölötte lesz az "új" tehát nem törli ki. Csak figyelj oda hogy mire lépsz mert amikor rá mész hogy vágás akkor 2 opciót ajánl föl a kiválasztott rész mentését vagy törlését. De mint írtam az se baj ha a törlésre mész rá mert az eredetit nem törli ki.
2020. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!