Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb okostelefo...

Melyik a legolcsóbb okostelefon, amivel e-buszjegyet lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs okostelóm, hagyományos mobil van még, amivel nem lehet most elektronikus úton buszjegyet vásárolni. Pedig már kellene utazni a városba, mert több gyógyszer is kezd kifogyni. A buszon nem lehet állítólag jegyet venni. Nem tudom, hogy a kis laptop alkalmas-e erre a célra. Ha nem jó, akkor próbálnék venni egy okostelefont.

2020. ápr. 14. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
legolcsóbb okos telefonok kb 10-15 ezer forintért vannak, mediamarktban ILIKE x1 pl akciósan máskor 7500 ft volt :D
2020. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A laptop nem jó szerintem, viszont a legolcsóbb okostelefon is alkalmas kell hogy legyen ilyen egyszerű feladatra. A másik lehetőség, hogy egy nagyobb buszállomáson veszel jegyet vagy bérletet.
2020. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A pénztárak nyitva vannak és az automaták is működnek. Azokból vehetsz előre is jegyet, csak az érvényességét be kell lőni egy 1 órás intervallumba.
2020. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de faluban nincs se buszállomás, se automata

és patika sincs, ezért kellene beutazni a városba

kapízsi?

2020. ápr. 14. 12:55
 5/13 Rego0116 válasza:

Ha esetleg van egy laptopod akkor tudsz rendelni online.

Ha kell egy okos telefon akkor és kamerának is jónak kell lennie akkor ezt ajánlom:

[link]

(+ nagy az aksija)

Tok: [link]

2020. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Szerinted ha azt kérdezi, hogy legolcsóbb, akkor 55-ért akar telefont venni, meg mellé még egy 4000-es tokot?

2020. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Vodafone smart E9-et ajánlom (jó aksi)
2020. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell okostelefon (bár azzal kicsit egyszerűbb lenne megoldani). Laptopra lehet tenni Android emulátort, amivel futtatható a Közlekedési mobiljegy app. Itt találsz emulátorokat, de ezeken kívül is vannak még: [link]
2020. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha esetleg be kell mutatni ellenőrnek, ahhoz elvileg szükséges internetelérés. Ha nincs a buszon WiFi, valahogy mobilnetet kell varázsolni a laptopra. Mivel nincs okostelód, amiről meg tudnád osztani, marad az USB modemes módszer és ha nincs olyanod, lehet, hogy jobban megérné egy (akár használt) okostelefon.
2020. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

használt holmikat nem szertek vásárolni, elnézést


akkor laptoppal nem lehet megoldani? én azt hittem egy QR kódot kapok a jegyvásárlással, és azt kell csak bemutatni a képernyőn, amit ellenőriz a kalauz, de akkor lehet hogy tévedek (még sosem vettem ilyen e-jegyet, vonaton láttam csak, amint valaki a telefonján bemutatja)


ezek közül melyiket volna érdemes választani? [link]


nem tudom sajnos melyiken képes futni az a hegyvásárlós applikáció, illetve hogy mindegyiken lehet mondjuk netezni, ha van wifi? ismerősömnek van természetesen okostelefonja, és nagyon hazsnos volt, amikor a vasút állomáson egy szempillantás alatt meg tudta nézni, hogy merre van az ofotért, így nem kellett kérdezősködni, valamint lejárni a lábunkat

2020. ápr. 15. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!