Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OTP SIMPLE csekkbefizetés...

Stingiee kérdése:

OTP SIMPLE csekkbefizetés után letéphetem a csekk baloldalát?

Figyelt kérdés
Autó biztosítás miatt, mivel az kéne az autóba

2020. ápr. 16. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

mivel a csekk üres, nincs lepecsételve - hiszen a postán nem jártál vele, így teljesen értelmetlen magadnál tartanod, mert nem tudod igazolni, hogy az a csekk be van fizetve.

A biztosítódtól kérj igazolást.

2020. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges eltenni, mert biztosítód fog küldeni igazolást. K&H legalábbis nekem mindig küld miután levonta.
2020. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell az autóba. A rendőr úgyis a rendszerből kérdezi le. Nekem átutalással megy, arról meg nincs papír, mégsem volt soha bajom belőle.
2020. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mivel az kéne az autóba"


nem kéne

2020. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A rendőrt nem érdekli a csekk.

A biztosító igazolása is csak neked szól. Igaz hogy közokiratnak minősül, de ha a biztosítódnál elkevernek valamit, attól ugyanúgy nem lesz baleseti fedezeted, mintha be sem fizetted volna a csekket. De ez a része polgárjogi kérdés közted és a biztosítód közt, a rendőr nem tud vele mit kezdeni.

A lényeg, hogy amikor a rendőr lekérdezi, pozitív legyen az eredménye. Az, hogy te mivel bohóckodsz, hidegen hagyja.

2020. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:

mivel az kéne az autóba


Hol olvastál ilyet?

2020. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!