Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftveresen elromlott a...

Szoftveresen elromlott a minta képernyőzár, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom feloldani a képernyőt a mintával, valami szoftveresen elromolhatott.

Tipus: XIAOMI Redmi Note 5

Android: 8.1.0

MIUI version: MIUI Global 10.3.1.0


Szerencsére ujjlenyomattal fel tudom oldani. Hogy nem a mintával van a baj, azt onnan tudom, hogy egyrészt nem állitottam át, másrész, amikor meg akarom változtatni, akkor kéri a régit.

Ha rosszat adok meg: Try again.

Ha a jót: Settings has stopped. Send a bug report to MI for analysis? This report may contan Personally Indentifable Information...

Szóval itt szerintem arról van szó, hogy a szoftverbe valami bug van, és amikor a feloldási folyamat elindulna, akkor el-chash-el a folyamat.

Mivel kikapcsolni nem tudom, nem tudom mit csináljak.

Újrainditani még nem merem, mert nem emlékszek, hogy újrainditás után elég-e a fingerprint, vagy legelőször a minta kell.

Van bármi ötlet?

Ha nincs, akkor lementek mindent és újraindítom. Esetleg factory reset, de ezt szeretném ugye elkerülni. Köszi előre is.


2020. ápr. 18. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképpen jártam, simán újraindítottam ( Huawei P30). Kérte a sim pinjét, és a teló pinjét. De elindult. Előbb utóbb valamiért úgyis ujra kell indítanod. Ha nem megy, akkor szerviz...
2020. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Újraindítottam és meggyógyult. Szuper!
2020. ápr. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!