Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mérnétek már Samsungot venni...

Mérnétek már Samsungot venni (S20 Ultrát konkrétan) Apple iPhone 11 Pro helyett? Vagy a Samsung még mindig hibás, gyakran romló mobilokat gyárt, hiába meregdrágák?

Figyelt kérdés
Megfogott az S20 Ultra, de nem tudom mennyire lesz akadozó és hiába egy év után. Telefonom meg nem volt még soha évente, vagy kétévente cserélve.

2020. ápr. 19. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Hülye mobilos javító billentyűzet...


Mérnétek = mernétek.


Hiába egy év után = hibás egy év után.

2020. ápr. 19. 21:57
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem drágább, de még csak nem is romlik gyorsabban mint bármelyik más iPhone. Sőt, a garancia is hosszabb rá 1 évvel mint az Apple termékekre.


Nekem jelenleg már lassan harmadik éve is s8-am van. Anno féltem, mert elvileg majdnem minden s8 kijelzőhibás és beég/elpirosodik. De rájöttem egy nagy titokra. Ha normálisan használod, nem lesz semmi baja, az enyém azóta is patyola, sehol egy beégés/színelváltozás.


Szerintem ha tetszik, szívesen megveheted, nem fogod megbánni.

2020. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem vennem, allitolag az s21 -be mar megoldjak azt, hogy a szelfi kamerat elrejtik a kijelző mögé.
2020. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én venném, de csak mert elégedett Samsung felhasználó vagyok, eddig minden telefonom onnan volt :)
2020. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
2015-ös Galaxy A3 tökéletesen működik. Nem szabad általánosítani.
2020. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vennék!
2020. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Egyaltalan nem. Csakis az iphone 11 x max-ot vagy x max pro-t vegyel.
2020. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

NEM! Samsungom van Nincs jó véleményem.


Minél akarsz lecserélni Egy iPhone 11-et egy mezitlábas trlefonra.

2020. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább SE2020
2020. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Persze. A Samsung S (és a Note) sorozata a csúcskategória, ezek minden tekintetben legalább az aktuális iPhone-ok szintjén állnak. Tény, hogy sok probléma is akad a gyártó készülékeivel (főleg régebben), de ezek inkább az alsókategóriában fordultak elő; a zászlóshajóra mindig odafigyelnek. És ezek nagy része is user error, amikor a felhasználó azt képzeli, hogy egy filléres tömegterméktől felsőkategóriás működést várhat el csak azért, mert a Samsung felirat van rajta...
2020. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!