Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Huawei telefonra rá lehet...

Egy Huawei telefonra rá lehet telepíteni az IOS-t? Ha igen, akkor a Siri is rajta lesz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szeretnék egy iPhone-t, de nem engedhetem meg magamnak jelenleg. A kérdés adott, lehetséges lenne?

2020. ápr. 21. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak a Siri miatt kellene, nem a flexelés és a menőzés miatt.
2020. ápr. 21. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

"Egy Huawei telefonra rá lehet telepíteni az IOS-t? Ha igen, akkor a Siri is rajta lesz?"

Ilyen dolog lehetetlen, mert az iOS zárt rendszerű, nem nyitott a forráskódja. Semmilyen mód nincs iOS telepítésére.


Fordítva működik, hogy egy iPhone-ra Androidot raksz, de még az is nagyon kezdetleges.

2020. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

#2 vagyok, ha a Siri kellene, használd helyette a Google Segédet. (Igaz, át kell állítanod a telefonod nyelvét angolra.)

Legalább olyan jó.

2020. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nem lehetséges. olyan mint kutyát macskával keresztezni. teljesen más hadrveres alapokon van az iPhone.
2020. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

ha nem engedhetsz meg magadnak valamit akkor nyilván nem fogsz venni

vagy spórolsz vagy lemondasz

2020. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RivalTin ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel szemben lehetséges, viszont kell hozzál bootloader unlock, ami a Huawei-nél még az alapnál is problémásabb, rootolás, debrand/rebrand, Androidos ROM törlése, ezután rakhatod rá az új Apple-s ROM-ot, amit kb. lehetetlen beszerezni. Igen, ezt mind meg kell csinálni kb. ebben a sorrendben és hetekbe fog telni, amíg mindenre rájössz. Elvben működik, mégis azt kérem, hogy drága Siri miatt inkább ne próbáld meg! :D
2020. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Csatlakozom RivalTin (előttem lévő válaszhoz). Csak Siri miatt nem éri meg :) Telefonos boltban dolgozom, láttam már olyan Samsungot, amire IOS-t akartak tenni és ellőtték a telefont. Ha nem tudod mik az alábbiak: Bootloader, Kernel, ROM, debrand, Kernel-hack, cross flash, inkább neki se állj.


Kérdésedre válaszolva viszont lehetséges, igen, csak ott bukik el, hogy Apple iOS 13 (13.4 a legfrissebb) ROM-ot nem találsz a neten. Ha igen, akkor hackelt, ami kb semmit sem ér, de nem szeretném túlrágni.

2020. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!