Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a N95 eredeti...

Mi a különbség a N95 eredeti és a klón váltózat között? Ha nem lényeges a GPS- és a tuti képminőség akkor megéri klónt vásárolni?

Figyelt kérdés
Telefonálásra használnám főként, nem lényeg a filmnézés, és a GPS. Tanácsot kérek, mert sajnos a neten eddig nem találtam semmit a klónókról.
2008. nov. 22. 21:16
 1/5 anonim válasza:
42%
Nekem klon van es nagyon bevallt. Szerintem tok jo..
2008. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem érdekel a GPS és csak szimpla telefonálásra használnád, minek neked N95 vagy akár a klón, miért nem veszel egy olcsó telefont?

amúgy melyik klónra gondolsz, mert van kismillió gagyi itt van kettő:

[link]

[link]

2008. nov. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék egy ilyen telefont, mert nagy képernyős és nagy a memóriája(telefonszámok véget). Nem igazán tudnám megkülönböztetni a klónt az eredetitől, ezért lett volna fontos tudnom, hogy mire figyeljek oda. -Nem célom Gatyit! vásárolni! Csak ha már vennék egy ilyen telefont, legalább ne tanácstalanul hadjam, hogy átverjenek! Ennyi!
2008. nov. 23. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy pda telefon kombót vásárolnék. nagy a kijelzője a memóriája is, és annyiért már lehet venni mint egy gagyi N95 klónt.
2008. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb a külsején kívül SEMMIBEN nem egyezik meg a klónnal. Mindenből minden kínai klón silány. [link]


Ennél már cscak mégrosszabbak vannak.

2008. nov. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!