Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Facebook Messengeren...

Ha Facebook Messengeren olyannak uzenek, akivel nem vagyunk kapcsolatban,100%, hogy latja az uzenetem?

Figyelt kérdés

Tudom, en is ignoralok kinos, nem kivanatos uzeneteket. Sejtem, hogy megkapta, de nem olvasta, vagy trukkozott, hogy olvasatlannak tunjon. De.

Azelott volt olyan beallitas, hogy nekem nem jott ertesites a nem ismerostol valo uzenetrol, es szurt keres vagy engedelykeres cimen en evek mulva vettem eszre.

Most is van ilyen?

Koszi.



#Facebook #Messenger #Olvasatlan uzenet
2020. ápr. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, látja!
2020. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedélykérésekben van, ott pedig el tudja olvasni anélkül, hogy te azt látnád.. Nekem régebben volt, hogy nem kaptam értesítést, hogy az ott van. Utólag szóltak, megnéztem és csak akkor láttam, hogy írtak.. Mostanában viszont mindig megkapom az engedélykérést, rögtön jelzi a telefonom. Ez elég lutri sajnos.😐
2020. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haat, koszi. Volt egy ilyen eros sejtesem. Mert ugye akkor ertek a szobol, hogy nem akarta a cimzett latni. Es ez is valasz.
2020. ápr. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!