Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon hol tudom...

Harmati F1 team kérdése:

A telefonomon hol tudom beállítani, hogy az alkalmazások (fasebook, messenger stb. ) a jövőben ne adjanak ki hangot?

Figyelt kérdés
Huawei P30 Lite-om van (android) és ahányszor beállítom,hogy a messenger ne küldjön hangértesítést, pár perc múlva törlődik a beállításom. Ha valaki fb-on ír nekem, akkor bizony prüttyen a telefonom újra. Előre is köszönöm a segítségeteket. :-)

2020. ápr. 28. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Az adott alkalmazáson belul a beállításoknál be tudod állítani
2020. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a telefon beallitasainal az ertesitesi beallitasokon.

hangbeallitasokon.

vagy az alkalmazasok menuben az adott appon be tudod ezeket allitani. olyan nincs h torlodik a beallitas. max 2 helyen kell letiltani.

az appon belul es az alkalmazashangoknal is. v ertesiteseknel.

2020. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ott is próbáltam, de sajnos ott se. :-/
2020. ápr. 28. 23:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül átállítottam a sarkalatos pontokat diszkrét-re, nem tudom mennyire lesz így hatásos.
2020. ápr. 28. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!