Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam be a bejegyz...

Hogyan kapcsoljam be a bejegyzés értesítéseit tiktokon?

Figyelt kérdés

Szóval rámegyek a profilra ahonnan értesítéseket szeretnék, ott a jobb felső sarokban rámegyek arra a három pontos menüre, de nekem nem jön az ki hogy bejegyzés értesítéseinek bekapcsolása, hanem a profil megosztása, üzenet írás és ilyenek jönnek ki. És már rákerestem, de mindenhol így kellene elvileg csinálni, de nekem valamiért nem működik. Ja és az összes lehetséges értesítés tiktokon engedélyezve van.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 29. 15:15
 1/3 upside down válasza:
A telefon beállításaiban próbáld meg, rámész az alkalmazásra és ott van, hogy értesítések, azt kapcsold be és ennyi. Ez ios-os cuccoknál működik, az androidot sajnos nem tudom, de annak is adnék így egy próbát.
2020. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem működik. Minden értesítés engedélyezve volt ott is, szóval kikapcsoltam és újra be, de semmi....
2020. máj. 3. 15:45
 3/3 upside down válasza:
Akkor esetleg az alkalmazást töröld le, vagy a telefont indítsd újra, ha még nem próbáltad
2020. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!