Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van a telefonommal?

Mi van a telefonommal?

Figyelt kérdés
Teljesen lemerült, feldugtam töltőre és nem jelzi, hogy töltene. Amikor tölt, akkor általában világít rajta egy piros pont, de most semmi életjelet nem ad. Próbáltam bekapcsolni, de nem reagál, vártam már kb 25 percet de semmi :( ugye nem baszódott el? Mert nem ejtettem le meg semmi, csak lemerült simán. Mi lehet a baja?

#vége #telefon #öngyilkosság #töltés #najónem #deazértmégis
2020. ápr. 30. 13:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérlek valaki válaszoljon, mert mindjárt felkötöm magam! :,( azon van az életem
2020. ápr. 30. 13:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Probvaltad masik toltovel? Nalam altalaban a vezetek adja meg magat...
2020. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a töltő, vagy a telefon rossz. Meg kell próbálni másik töltővel, ha azzal se jó, akkor el kell vinni szerelőhöz, hétfőtől már elvileg nyitva vannak.
2020. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 töltőm van és mind a kettővel megpróbáltam, bedugtam a laptopba is de semmi :,( depressziós leszek
2020. ápr. 30. 14:12
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
92%

Először is nyugodj le, mert a tünetek alapján ez nem jár adatvesztéssel.

Próbálhatod mozgatni a dugót, hátha az aljzat érintkezésével van probléma, de akár az, vagy a belső töltésszabályzó problémája, az adatokra ez nincs hatással.

Szakember meg tudja oldani.

2020. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon lemerül, úgy hogy már magától kikapcsol, akkor előfordul, hogy annyira le(alá)merült, hogy a telefon hibásnak gondolja és nem áll neki tölteni se.

Ha így töltőre teszed és jó a kábel előbb-utóbb 1-2 óra is lehet, neki áll tölteni, mert becsurog annyi, hogy neki álljon.

2020. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"azon van az életem"

Erre van a biztonsági mentés.

2020. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :,) várok vele pár órát, ha semmi nem történik elviszem szervízbe :/
2020. ápr. 30. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van, akkor csak az akksi halt meg. Ez innentől szerviz. Alapvetően hagynak pluszt a li-ion akksikban, pont azért, mert a teljes lemerülés kinyírja őket. De van olyan, amikor már ez a biztonság sem elég. Nem szabad teljesen lemeríteni őket SOHA!!


Ha akarsz mókolni, akkor érdemes lehet rákeresni ilyen „how to revive dead li-ion battery” dolgokra. De ekkor is elsődleges az, hogy ki kell venni az akksit a telefonból, hogy az áramingadozások miatt ne sérüljön az alaplap.


(A későbbiekben a felhőszolgáltatások használatát javasolnám. Googletől egy sima regisztrációval gyakorlatilag kapsz 15 gigát, plusz korlátlan helyet a képeidnek-videóidnak (igaz jól le is rontja a minőséget, de sokadik biztonsági mentésnek tökéletes))

2020. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk is volt ilyen P8 lite-val, egy töltőport csere megoldotta.
2020. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!