Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a50 ujjlenyomat...

Samsung galaxy a50 ujjlenyomat olvasoja masoknal is egy nagy sz@r?

Figyelt kérdés
Van valami tipp, vagy trükk, vagy nem tudom,hogy nornalisan mukodjon? Hiaba jott ra frisistes (ami irta is,hogy ujra kell kodolni az ujjlenyomatokat) meg mindig kiakasztoan rosszul mukodik. Bekodolom, kb az elso 5 hasznalatig tokeletesen olvassa aztan elkezdi, hogy nem "nincs talalat"...
2020. ápr. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van ilyen, de már NEM gasználom ezt a funkcióját. Alig vàrom, hogy lecseréljen igaz nem a50, de Samsung.
2020. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nálam is egyhulladék! Kb 1 éve vettem újan, és azóta ugyan némeg javult, de így is többségében a kódommal kell feloldani a telefont, mert az arcfelismerő is vacak( nem csoda,mert a kamera is az). Betanítás napján szuperül működik, egész az esti fürdésig, onnantól már döglődik. Egyszerűen nem képes követni az emberi bőr napi kopását, piszkolódását stb. Elöző telefonom egy Huawei P9 volt, annak elég volt, ha megérintettem az ujjlenyomatolvasó, egyedül a vizes újra voltkényes.
2020. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!