Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, ha Samsung...

Mi lehet az oka, ha Samsung telefonomat nem érzékeli a számítógép?

Figyelt kérdés
Adatkábel vadi új, memoria kártya vadi új, telefon vadi új, az illesztőprogramok telepítve vannak. Kipróbáltam más USB kimenetű eszközt bedugni a gépbe, azok működtek. Az összes bemenetbe kipróbáltam, sehol nem működik. Az illesztőprogram azt írja, hogy nem talál eszközt, illetve nincs eszköz csatlakoztatva.
2010. júl. 28. 17:32
 1/3 Balogh István Lajos ***** válasza:

Mi az operációs rendszered?Telefon márka sGT 5230?

Ezek nélkül mit lehet mondani?Próbálj meg letölteni frissebb verziót a illesztőből.Nekem Win7 alatt nemvolt hiba.Sőt Xp-alól még irányítani is tudtam a Pc-t Nokia 3210c -vel és a wines desktopot még a telefonon is láttam :)

B.i.L

ui: ha kérdésed megfogalmazod segítek ( de rendesen fogalmazd meg )

2010. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Samsung e2120 és windows Xp operációs rendszerem van.
2010. aug. 1. 00:21
 3/3 Balogh István Lajos ***** válasza:

Próbáld innen letölteni az alkalmazást : [link]

tedd fel a gépedre - nekem is innen van és jó !!!!!!

B.i.L

ui:ha nemmegy írj

2010. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!