Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG telefonon az egyik hangerő...

LG telefonon az egyik hangerő szabályzó gomb nagyon nehezen reagál, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a fura,hogy a másik ami simán reagál,az inkább a beragadás hatását kelti,már nem is kattog egyáltalán mikor rányomok,olyan mintha nem is nyomnék semmit. De ami meg nem jó,az még rendesen kattan,olyan mintha csak új lenne,még is nagyon erősen kell megnyomni hogy reagáljon
2020. máj. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a "hangerő fel" LG K8 2018.
2020. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-1=2017
2020. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Cserélni kellene az 1 dollár értékű mikrokapcsolókat.

Más kérdés a munkadíj, ami a konstrukciótól függ, hogy mennyi munkát igényel.

Egy érdekesség, de ezt esetleg szakmabeliek érthetik (nem sokan képesek megcsinálni): amikor nekem kellett és nem volt kéznél, a kis mikro fikát szétszedtem, alkoholos tisztítás, cellux rögzítés, kész.

Rendeltem ugyan később, de nem volt rá szükség.

2020. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!