Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
fényképező nem lényeges!70-80 ezer körül.tudom a google a barátom de a tapasztalatotok alapján mit ajánlanátok?
2020. máj. 2. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Amilyet szeretnél.
2020. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huawei P Smart Pro.
2020. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 9S
2020. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%

Személy szerint én xiaomi telefont nem ajánlok, családon belül van egy közép-felső kategóriás, és egy régebbi alsókategóriás. Egyik sem megbízható, frissítések érkeznek össze vissza és többet rontanak rajta, mint javítanak, probléma van velük a Google play protecten, vannak népszerü appok amiket nem tudnak letölteni.


Samsungok ismerőseim körében sorra mennek tönkre, szervizelik őket, de lehet az én ismerőseim barbárok és egyébként megbízható telefonok lennének.


Iphone drága és már kezd elavulni a rengeteg jobb teljesítményű androidos telók miatt.


Ami még nagy név és nagy kedvenc, az a huawei. Nekem a második huawei telóm van. Az előzőt 2 év után elvesztettem, a mostani 2 év után (még megvan:D), tökéletes állapotba van 120ezerért vettem megjelenés után 8 hónappal 120 ezerért, se az akkumulátorával nincs probléma, se a kijelzővel, ujjlenyomat olvasó ugyanúgy működik egyszóval ha ez nem megbízható minőség egy átlagfelhasználónak, akkor nem tudom mi. A probléma csak azzal van, hogy a 2019 év második felétől érkező huawei telefonok nem kapnak google szolgáltatást, az amerikai-kínai kereskedelmi harc miatt. Azaz az új készülékek nem kapnak engedélyt a googlera, és annak minden tulajdonára, (nincs play store, se youtube, se letölthető gmail app)

De egy p30 lite-al szerintem nem járnál rosszul, azokra még érkezik a google szolgáltatás, és a frissitések is, mert 2019 első felébe jelent meg, az én tapasztalataim alapján minimum 2 évig tökéletes társ lesz, hogy utána mi várható a huawei telefonoknál arról sajnos még nem tudok nyilatkozni.

2020. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 3. 10:14
 6/6 anonim válasza:
Honor 7S vagy Xiaomi Redmi 7A
2020. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!