Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A google fiókból, hogy tudom,...

A google fiókból, hogy tudom, úgy törölni a beállításokat, hogy ne törölje se a névjegyeket se a google drive és google képek mappa tartalmát?

Figyelt kérdés

Ha factory resetelek a telefonnal google fiókból mindig visszatölti a rendszer beállításokat és ezt nem szeretném se azt,hogy az appokat vissza töltse.Mindent szeretnék újra vissza rakni és beállítani manuálisan.


Már máshol is tettem, fel kérdést hátha így jobban le van írva mit akarok

"Lenne egy kérdésem látom a google fiókban a Google Irányítópultban lehet kezelni a mentett dolgokat,ha az android menüpont alatt törlöm a készülék beállításokat és újra rakom a rendszert akkor nem fog visszatölteni mindent ugye ami rendszer beállítás?Meg,hogy hogy lehet a google playnél kilőni ne töltse vissza atz appokat hanem majd én újból telepítem ami kell,mert ugye a néha elmenő mellék hangok miatt akarnám nullázni a rendszert.Ha jól látom ha rendszer beállításokat törlöm akkor a google drive,képek meg a címtár nem törlődik?"



2020. máj. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem opció, hogy nem jelentkezel be?

Egyébként bejelentkezésnél rákérdez, hogy mentsen, újratöltsön-e. Ha ezt kikapcsolod, papíron nem fognak újratelepülni az alkalmazások.

2020. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beállításvarázslóban válaszd azt, hogy új eszközként állítsa be a telefont.
2020. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha új eszközként állítom be akkor a google képek meg a google drive meg a névjegyzék még megmarad?És akkor a régi beállítás mentésekkel mi lesz?
2020. máj. 3. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, azok a felhőben vannak, megmaradnak. A biztonsági mentés később is visszállítható.
2020. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4


Meg is találtam a dolgokat a google irányítópultban,ott találtam a saját google szolgáltatások menüpont alatt lebontva kategória ként mit,hogy tárol.Akkor gondolom az első aminek a neve android és benne az eszközök neve ez tárolhatja a beállításokat? Aha meg is van ami nekem kell ez van a biztonsági mentésekben


Híváslista

Eszközbeállítások

SMS

Az eszköz beállítások amik nem kellenek a híváslistára sincs szükségem az sms-eket meg ki lehet menteni.Akkor ezt a mentést kell törölnöm úgy néz ki.

2020. máj. 4. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!