Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátnőm ex-efigyeli a...

A barátnőm ex-efigyeli a barátnőm telefonját, hogan tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a csávó tudja a telefon imei számát állitólag, és azzal valahogyan képes nézni hogy mit csinál a barátnőm a telefonon. Olvasgatja az üzeneteinket stb. És nekem rohadtul elegem van belőle, tudtok valami tanácsot adni hogyan oldjam meg ezt?

2020. máj. 3. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

IMEI alapján nem tud beleolvasni.

Gyári visszaállítás, összes jelszó átírása, facebook ignorálása (na ott tényleg le lehet nyomozni a másikat) stb.

2020. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Japersze...

Ha tudom hogy valaki így figyel, réges-régen vettem volna új telót... BÁR MILYET, akár a leggagyibbat is.

2020. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

én már semmit sem hiszek el a mai világban, úgyhogy még az is lehet, hogy tudja valahogyan figyelni, de ez valószínüleg inkább csak pszichológiai hadviselés.

A barátnődnek is pszichésen át kell állnia, tehát vegyél neki új telefont! :)

2020. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem hiszel el hülyeségeket, IMEI számmal senki nem tud semmit csinálni a szolgáltatón kívül. Az is csak letiltani tudja a hálózatról.

2. Facebook, Insta és hasonlók jelszavának megváltoztatása.

3. Simán lehetséges, hogy csak hülyít téged.

4. Jelentsd fel zaklatásért.

2020. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy csinálja, de megemlit olyan dolgokat mikor barátnőmmel beszél amiket csak chaten irunk. Megvátoztatta a whats app hátterét(én voltam betéve háttérnek),stb nemtudom hogy csinálja, de nem pszihológia. Énis ugy gondoltam hogy resetelem a telefont, ha müködik akkor jó ha nem akk meg egy uj teló lesz a vége :D. Köszönöm a gyors válaszokat egyébként :D
2020. máj. 3. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a heckert! Épp ez az, hogy csak a VOLT kanja a csajodnak, tehát semmi köze a dolgaihoz! Ha tényleg csinálja, akkor a zsaruk majd kiderítik és leállítják, ha meg nem, akkor csúnyán beég a szájhős! Azért első körben a jelszavak megváltoztatását én is javaslom!
2020. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

uhh... durva... a jó édes...

változtassatok mindenhol jelszót és kapcsoljátok be a kétlépcsős azonosítást!

ha ezek után is van valami változás, akkor tényleg fel kell jelenteni.

2020. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a hard reset, ne lőj ágyúval a verebekre.

Lehet, hogy elég egy jelszó változtatás, de ne a telefonról, hanem mondjuk a tiédről. Ez kiküszöböli azt, hogy keylogger van a telefonján és ugyanott vagytok a jelszócserével, ahol a part szakad.


Egyébként meg simán kaphat büntetést informatikai rendszerekbe való illetéktelen behatolás miatt.

2020. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelszó változtatás erősen ajánlott, ha eddig nem tette meg, illetve 2 lépcsős azonosítás.

IMEI-nek semmi köze ehhez. Még a másik lehetőség az, hogy keylogger van valamelyik eszközén, de ezt bármelyik vírusirtó kiszűri.

2020. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
az imei tudatában bármit meg tud nézni, ha a gyártónál dolgozik a megfelelő helyen (droid esetében), de itt inkább arról lehet szó, hogy tudja a jelszavait, vagy be van jelentkezve egy fiókkal a telefonjára
2020. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!