Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy Vodafone kínálja...

Telenor vagy Vodafone kínálja a jobb csomagokat ill, hálózatot?

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnek első sorban, jelenleg Telenoros vagyok, érdekelne mit kínál a vodafone.

2020. máj. 4. 13:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
65%
Vodafon egyértelműen jobb.
2020. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
A Vodafone a lefedettség és az árak tekintetében is veri kéket.
2020. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez komoly, hogy a Vodafone jobb? Nekem még UPC-s mobil-előfizetésem van, de ezeket elvileg júniustól kivezetik teljesen, úgyhogy jött az értesítés, hogy válasszak új, vodafone-os csomagot. Hát, marha drágák, a legolcsóbb Red is 10 ezer forint, ahogy néztem, és abban nincs is sok minden. Én a régi, UPC-s előfizetés alapján eddig 3,5 ezret fizettem a korlátlan netért. És a hálózatuktól, illetve a lefedettségtől sem vagyok elájulva. Mióta megtörtént a felvásárlás, egyre gyakrabban és egyre több helyen nem elérhető a net. Biztos, hogy a Vodafone jobb a Telenornál?...
2020. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MancsWolf ***** válasza:
89%

Hármas. Mi sok minden nincs a legkisebb redben? Teljes eu korlátlan hívás/sms/mms. 5Gb net, de nekem abból az 5ből eddig a "legkeményebb" hónapban is csak 1et sikerült elhasználni, tekintve arra hogy gyakorlatilag semmi nem fogyasztja az adatkeretet amit az ember mobilon használ. Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp, Snapchat ( ezeknek a hang és videóhívásai se), youtube , hbo Go, Horizon Go, netflix stb.


UPC mobilosokat meg egy nem publikus úgynevezett Go Unlimited 10 csomagba pakolják át, korlátlan net 10/10 és sebességgel 4G hálón ( upc 2/1 volt 3G hálón), és mindegyikben annyi lebeszélherőség amennyi UPC csomagban volt. Jellemzően 2-400 Ft al az UPC ár ALATT. Egyébkent UPC Mobilt gyakorlatilag eddig is voda hálózaton volt, UPC mobil csak egy brand. Ugynevezett VMNO ( Virtual Mobil Network Operator).

2020. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#3


Köszi! A leírtak alapján most meggyőztél, hogy első körben mégis náluk érdeklődjek a szerződés megújításáról, és ne másik szolgáltatónál kérdezzek körbe.

2020. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mármint #3 válaszoló voltam, és #4, neked köszönöm. :)
2020. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lefedettségben veri a Telenort? Kötve hiszem, legalább is nem ezt hallottam vissza akiktől kérdeztem....
2020. máj. 4. 14:39
 8/18 MancsWolf ***** válasza:
100%
Voltam Telenor & Voda dual SIM. Vannak vodának gyengébb részei, de olyan is volt nem ritkán hogy Voda 4G Telenor meg edge vagy csak segélyhívás. Nem lehet 1-2 emberről és területről általánosítani. Egyébként meg szerződés tartalmazza a 30 napos elégedettségi elállást. Ha nem jön be 30 napig minden további nélkül le lehet mondani. Nem tudjuk kérdező hol lakik és merre mozog többet. Így azt se hogy melyik szolgáltatónak jobb ott a lefedettsége. De egy biztos. Ár érték arányban Voda szanaszét veri Telenort.
2020. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 MancsWolf ***** válasza:
100%
Egyébként kedves kérdező, ha nem érdekelnek a TAPASZTALATOK, akkor minek tetted fel a kérdést? Dönts az alapján amit hallottál attól aki hallotta hogy létezik a Vodafone.
2020. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ár-érték arányban ahogy nézem szerintem inkább fordítva.. A voda 8000K-ért nem kínál 100GB-ot, ami nekem bőven elég egy hónapra.. Az EU-s hívások számomra nem olyan fontosak, mert többnyire Vibert vagy FaceTime-ot használunk azokkal, akik külföldön élnek/dolgoznak.. Pont azért tettem ki a kérdést, mert pár emberből nem lehet eldönteni a lefedettség kérdést.. Hogy alátámasszam a fentieket:

voda: 8K-ért 15GB, 100p

telenor: 8K-ért 100GB, 120p

2020. máj. 4. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!