Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nálatok is előfordulnak ilyen...

Nálatok is előfordulnak ilyen hibák a legújabb Android verzió telepítése után?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy A40-es készülékem. Igazából nem tudom biztosan, hogy ez az új Android 10 verzió miatt van-e a hiba, de mióta frissítettem (kb 1 hete), azóta előfordulnak amolyan újraindulások.


Nem reagál semmire az eszköz. Kivan írva, hogy Samsung és kb 10 perc után kapcsol be. Mintha telepítene valamit rendszerszintű dolgot, mert semmire nem reagál közben, úgyhogy hagyni szoktam. Miután újraindul semmi gond nincs. Általában akkor történik mindez, ha csatlakoztam a netre.



2020. máj. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj csinálni egy gyári visszaállítást. Az vissza fogja állítani a telefonodat gyári állapotba. Ha az sem fog segíteni rajta, akkor tényleg a frissítés a probléma oka. Akkor 2 dolgot tehetsz:

1. Megvárod a javítást, vagy

2. Letöltöd, és telepíted a régi androidot a telefonodra. Sokan azt hiszik, hogy ez nagyon nehéz, de egyébként egyáltalán nem az! Csak az interneten található utasításokat kell követni, lépésről lépésre, és minden rendben lesz!

2020. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fog segíteni a gyári visszaállítás, akkor bátran kimondhatjuk:

A samsung megint elkövetett egy sújosabb hibát!

2020. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ki mondhatod bátran.


[link]

2020. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A kétezres években a Samsung az egyik legmegbízhatóbb gyártó volt, most meg egy...
2020. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhány A70-et meg brickelt az android 10-es frissítés.

Samuéknál most nem mennek jól a dolgok ilyen téren...

2020. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O basszus. Koszi a valaszokat sracok. Akkor visszaallok regebbi verziora.
2020. máj. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!