Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 20 tulajdonosok, hogyan...

Honor 20 tulajdonosok, hogyan kell ebben a modellben eltüntetni a zátképernyőről a lépésszámláló ikont?

Figyelt kérdés
Mielőtt bármit írnátok, az egészség menü > beállítások > értesítések kezelése > "lépésszám mutatása az értesítési sávon" gomb kikapcsolása nem tünteti el. A beállítások > fôképernyő és háttér menüben pedig nincs ilyen gomb.
2020. máj. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a beállítások menüben beírod a keresőmezőbe, mit hoz fel?


Esetlegesen megkérdezheted a Huawei-t is, biztosan fognak tudni segíteni:

[link]

Jobb alsó sarok.

2020. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit. Hiába írom be a kulcsszót. Egyféleképpen tudtam eltüntetni, ha töröltem az alkalmazást. Szerintem ez valami hiba lehet az alkalmazáson belül, vagy nem tudom. Köszönöm a segítséget!
2020. máj. 5. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Beállítások / Főképernyő és háttér / legaul "lépésszám " (a zárképernyő aláírás alatt)
2020. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9.1 vwgy 10 felett mar nem lehet
2020. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló, ezt miből gondolod? Nem csak telefonfüggő? Meg egyáltalán, mi értelme lenne egy kikapcsolhatatlan lépésszámlálónak?
2020. máj. 6. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert en is kiakartam, es utana googleztam
2020. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint 10-en már nem lehet, 9.1-en működik ez a funkció.

De mondom, a legjobb ha megkérdezed a Huawei-t a fenti linken, ők tudnak biztosat mondani.

2020. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!