Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet használni a mpbilos...

Hogy lehet használni a mpbilos fiizetést?

Figyelt kérdés

Huawei P9 Lite telefonom van.

Letöltöttem az OTP Simple appot és beléptem, aztán a telefonon is bekapcsoltam az NFC-t, de fizetéskor (posta automatánál akartam fizetni) a terminál nem fogadta el, azt írta használjon másik kártyát.


Mi volt a probléma, miért neü tudtam mobillal fizetni?



2020. máj. 9. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kártyádat regisztráltad az Simple-be? OTP-s vagy? Engedélyezve van az érintéses fizetés? Képernyőzárat feloldottad fizetés előtt?
2020. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"azt írta használjon másik kártyát."

Melyik kártyát használtad?

2020. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2-nek: a terminál ugye kártyának érzékeli


#1-nek: Igen, OTP-s vagyok. Először nem oldottam fel a képernyőzárat, másodszor igen. A kártyával tudok érintéssel fizetni. Azt nem tudom hogy regisztrálni hogy kell, simán megadtam a kártyaadatokat a Simple-ben.

2020. máj. 10. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Fizetéskor meg kell nyitni az appot, vagy nem?
2020. máj. 11. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Megadtad a bankkártya adatokat. Jól adtad meg? Jobb NFC-vel beolvasni. A menüben a "Bankkártyáim"-nál látod a kártyát? Be van kapcsolva az "Érintéses fizetés aktív"? Kaptál sms-ben megerősítő kódot, és beírtad az alkalmazásba, amikor kérte?

Nem kell megnyitni a Simple-t, elég ha a háttérben fut.

2020. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt olvass picit;

[link]

Görgess le a Kártya digitalizálása részhez, hátha kiderül, hogy mi maradt ki.

Én már 3 éve fizetek mobillal, nagyon jó és kényelmes.

2020. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!