Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor gyárt és küld az apple...

Mikor gyárt és küld az apple új készülékeket a 2020-as iphone se-ből?

Figyelt kérdés
Telekomtól vettem volna reggel még volt délre elfogyott. Ez volt pénteken. Mennyit kell várjak? Mikorra gyárt ujabb adagot az apple? A telekom sajnos nem tudja megmondani, csak hogy nekik nincs raktáron. Más forrásból megvenni, meg nem jó nekem.

2020. máj. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap 12:20-kor fogják újra beindítani a gyártósort és megint legyártanak majd belőle 15ezer darabot és utána fogják szétküldeni az országokba. Magyarországra ismét majd május 22-én fog érkezni egy 100db.
2020. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

új telefonoknál mindig ez van, elég kevés készlet érkezik és hamar elfogy.

én azt szoktam csinálni, hogy óránként ránézek a telekom oldalára és amikor van, gondolkodás nélkül megrendelem.

ha már eldöntötted hogy veszel akkor már nem kell gondolkodni akkor amikor meglátod a webshopban, hogy van...

amikor lesz raktáron azonnal rendeld meg!

általában amikor elfogy, 2-3 nap múlva már biztosan van megint (az más kérdés, hogy lehet, hogy pont abban a színben nincs amit szeretnél...)

2020. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem öt perc alatt készül el egy telefon, az is idő még, amíg idehozzák, én kb. egy hetet tippelek.
2020. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok volt péntek 12:40-kor már tudtam rendelni :D Köszi a válaszokat.
2020. máj. 16. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!