Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt hallottam hogy a T-Mobile-...

Minzy kérdése:

Azt hallottam hogy a T-Mobile-nál ingyen van a facebook mindenkinek? Nekem olyan a telefonom hogy fel kell töltenem az automatáknál nem az van hogy számlán kapom hogy mennyit beszéltem. Akkor nekem is ingyen van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 12:28
 1/3 anonim válasza:
ne dőlj be! én 'fészbukoztam simán, tudtam, hogy képet nem nézhetek és kommentelni sem szabad, mert az már pénz, é smégis kijött egy örült magas számla, amit netezés miatt kellett kifizatnam. valami nem okés azzal a 'fészbukkal.
2010. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem kiírja hogy fizetni kell meg bementem a T-Mobileba és ott elmondtak mindent.
2010. aug. 1. 09:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Ha a 0.facebook.com-ra megyek rá akkor ingyenes igaz hogy képeket nem hézhetek de azért jó.
2011. febr. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!