Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Note 10 Lite vs Redmi...

Marlin041027 kérdése:

Samsung Note 10 Lite vs Redmi Note 8 Pro? Melyik szerintetek a jobb és miért? Ha az árat nem nézzük, akkor melyik a jobb? Melyiken futnak jobban a játékok, melyiknek szebb az elkészített képe? A Samsung megéri így, hogy ennyivel drágább?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy minnél előbb kapok értelmes válaszokat, amelyek az igazat írják le és kérlek titeket, hogy ha Samsung/Xiaomi pártiak vagytok, attól ugyan úgy írjátok le az igazságot.

2020. máj. 11. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon szép képet csinál, és alapból bármelyik jó választás lenne specifikációk alapján, viszont a Xiaomit nem ajánlom a processzora miatt, a MediaTek a legrosszabb gyártmány!
2020. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Redmi Note 8 Pro-m van, én meg vagyok vele elégedve, tökéletes választás volt.
2020. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha az árat nem nézzük, akkor melyik a jobb?"

Közel háromszoros árkülönbség van, szerinted melyik lehet a jobb?!


Én nem vagyok elvakult, mindig az akkori, adott körülmények között legjobb ár/érték arányban vásárolok mobilt is, márkától függetlenül.

Jelenleg Xiaomi Mi 9 mobilom van egy ideje, teljesen megvagyok vele elégedve, akkor ezt tartottam a legjobb ár/érték aránynak személyes használatra, és nem dobtam ki félmilliót, mégis csúcsmobil kategória.

Számomra a Samsung alapból szóba sem jöhet, tekintve hogy szeretem azt csinálni a SAJÁT mobilommal, amit akarok, és ne korlátozza már a gyártó, márpedig a Xiaomi hivatalosan is támogatja. Nem beszélve az európai piacos Samsung mobilokat(Exynos SoC), amik alapból macerásak ilyen szempontból, és le is vannak maradva a Snapdragon-tól.

2020. máj. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomi Note 10 van,ma vettem. Tökéletes,rengeteg oldalt megnéztem,véleményeket stb stb. Ez az első Xiaomi telefonom,de nem bántam meg. Samsunh is tervben volt, Galaxy A71 de nem bántam meg h nem vettem Samsungot
2020. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél S10 Plus-ot mert sokkal másabb az ára, és sokkal jobb telefont kapsz
2020. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!