Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt még lehet kártyával fizetni?

Ezt még lehet kártyával fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Bár elég bugyuta kérdésnek fog tűnni, de nem igazán tudom, hogy hogyan vannak a szabályok ezért érdeklődnék, hogy ha valaki rendel mondjuk egy Samsung Galaxy S20 Ultrát, akkor azt a kb 420k-t, amit fizetni kell érte kilehet fizetni kártyával a futárnál vagy csak kp-ban? Kisebb értékű dolgokat fizettem már kp-val, de 100k fölöttit eddig csak kp-val. Viszont azért 420k-t kifizetni kp-ban elég húzós.


Mielőtt valaki elkezdené az észosztást, hogy akinek ennyi pénze van nem itt kérdezget stb. NEM tervezek venni ilyen drága telefont, szimplán a példa kedvéért írtam, mert épp szembejött velem netes hirdetésben és kíváncsi vagyok a dologra. Felőlem 600k-s TV-t is odalehet képzelni. A lényeg az, hogy van-e valamilyen limit, amikortól már csak kp-val lehet fizetni vagy nincs? Valaki rendelt és fizetett már ilyen drága dolgot futárnál? Előre is köszi :)



2020. máj. 12. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell olvasni a bankkal kötött szerződésed, és az általános feltételeket.
2020. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh köszi, szóval ez nem ilyen központi dolog, hanem kártyánként eltérő.
2020. máj. 12. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Be kell állítani a limitet.
2020. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. máj. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!