Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ido az istlybol a...

Mennyi ido az istlybol a hazhozszallitas?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete,hogy rendeltem egy telefont hazhozszallitassal. Az oldalon azt irjak harom napon belul szallitjak ki,de meg mindig nem kaptam rola semmi emailt,hogy odaadtak e volna a GLS futarnak. Irtam nekik emailt nem valaszoltak illetve telefonon is kerestem oket de nem tudtak valaszolni(nem latnak bele a rendszerbe) . Kinek mennyi ido volt? Budapesten elek. Valaszokat koszonom

2020. máj. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hétvége nem számít bele, szóval még csak kicsit csúsztak, ennyi még éppen belefér, de ha péntekig semmi jelzés, akkor már érdemes felhívni őket.
2020. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem Baranyába a feladást követően másnap itt voltak a termékek amiket rendeltem.

volt raktáron amikor rendeltél?

ha nem, akkor a beszállításra kell várni ami több hét is lehet sajnos.

az meg duma, hogy nem lát bele a rendszerbe... nyissa ki a szemét, vagy hívja fel azt a kollégáját aki belelát... :D

az is előfordul, hogy nem a központiraktárukban van egy termék hanem valamelyik boltban, tehát onnan át kell szállítani ami szintén 1-2 nap és csak utána tudják feladni.


nézd meg a honlapjukon van-e készleten a termék és ha igen hol.

2020. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt keszleten ezert is nem ertem hogy miert tart ennyi ideig vagy legalabb miert nem valaszolnak az emailjemre. Lehetseges hogy virus miatt de akkor tajekoztathatnanak..
2020. máj. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!