Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az iPhone XS-ről? Megérné átváltanom Androidról?!

Figyelt kérdés
"Csomó" kérdésem lenne még, szóval akinek tehetnék fel kérdéseket és szívesen válaszol rá, az kérem jelezze (lekötelezne, mert éppen döntés előtt állok, hogy mire gyűjtsek)

2020. máj. 13. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ elsősorban, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban, vagy mik a fő szempontok! Én például Android-párti vagyok, rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban, így volt lehetőségem kipróbálni az iOS-t, nekem nem jött be, egyedül a FaceTime miatt lenne esetleg jó, de csak azért nem éri meg! Ha van rá lehetőséged (például Media Markt-ban), akkor mindenképp próbáld ki az XS-t, nyomkodd meg, mielőtt döntenél!
2020. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, hogy tetszik-e az IOS rendszer. Próbáld ki ismerős által vagy esetleg boltban. Én jelenleg XR-t használok december óta és imádom brutál gyors és ebben ugyan az a belső van mint az XS-ben. Face ID is kitűnően működik szóval csak ajánlani tudom. Előtte nekem 6s-em volt azt is nagyon szerettem csak már kicsi volt számomra.Használtam régen Androidod de nekem mindig is az IOS felé húzott a szívem.
2020. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm. Lehet nekem kéne eldöntenem, csak ugye nagyon adok mások véleményére. De még sosem volt IOS-em, tehát így inkább Android pártinak mondanám magam.

Megfogadom a "tanácsot", ha lesz lehetőségem kipróbálom valahogy.


#2 Az XR-t is néztem, csak azt hiszem abban nem tetszett az, hogy ki lehet nagyítani és akkor egy része a képnek kiesik (minimálisan ugyan). De lehet hülyeséget mondok és az egy másik iPhone volt.

2020. máj. 13. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Én nekem nem jött be az apple dolgai,mostanában van szerencsém egyhez kölcsönbe ,maradok Android párti.
2020. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!