Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "MIUI kezdőképernyő alkalmaz...

A "MIUI kezdőképernyő alkalmazás leállt". Ezzel mit lehet tenni??

Figyelt kérdés
Xiaomi márkájú telefonom írja ki, a kezdőképernyőt lehetetlen használni, és ugye ott az összes alkalmazás.

2020. máj. 13. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legracionálisabb, ha gyári visszaállítást csinálsz, de ezzel MINDEN ADAT EL FOG VESZNI a telefonról.

Úgy kapcsolod be a telefont, hogy közben nyomva tartod a hangerő fel gombot és a HOME gombot (középső gomb képernyő alatt). Addig nyomva tartod a gombokat, amíg be nem jön egy menü.

Ott kiválasztod azt, hogy "Wipe data factory reset" (a hangerőgombokkal tudsz lépkedni a menüpontok között és a bekapcsoló gombbal tudsz egy adott menüpontot kiválasztani, de újabb Android rendszereknél rendes grafikus felület van, ahol simán érintéssel választod ki).

A menüponton belül pedig válaszd ki a "Yes" lehetőséget. Ha elvégezte a dolgát, vissza megy a főmenübe, ott válaszd ki a "Reboot system now" lehetőséget. Utána újra fog indulni a telefon.


Más választás nincs, mivel ahogy írtad, nem jön be a kezdőképernyő, így ha jól értettem nem is tudsz semmit elérni.

2020. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima újraindítást próbáltad már? Még mielőtt factory resetelsz...
2020. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát ha elég gyors vagyok, akkor be tudok kapcsolni 1-1 alkalmazást, de nagyon idegesítő. Próbáltam többször újraindítani, ma kezdte ezt.. Akkor máris factory reset? Rosszul indul, viszonylag új a telefon..
2020. máj. 13. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Factory resetet csinálj, de tudd a gmail jelszavadat, mert ha az egyes által leírt módon csinálod, csak egy, a telefonon korábban regisztrált google fiókkal tudod aktiválni.
2020. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyári visszaállítás, azt leszámítva, hogy minden adatot el fogsz veszíteni, ami volt a telefonon, nem nagy dolog, nem kell érte szervizbe elvinni. Ha eléggé értesz hozzá, te magad ingyen és bérmentve meg tudod oldani. :)
2020. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 13. 21:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, ha valakinek ilyen problémája lesz leírom:a beállítások--> alkalmazáskezelőben a MIUI kezdőképernyő frissítéseit kitöröltem, a frissítéssel lehetett valami gubanc, már működik!! :))
2020. máj. 13. 21:06
 8/10 anonim válasza:
Pont ma volt ilyen hibám, pontosabban az előbb...
2020. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pisti34 válasza:
8-as válaszoló köszi a segítséget, nekem is tegnap kezdte el ezt csinálni egy 2 éves telefonnál, de ez megoldotta!
2020. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2020. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!