Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, ha a telefon...

Mi lehet az oka, ha a telefon le merült, kikapcsolt, és nem töltődik ha töltőre rakom?

Figyelt kérdés

Nos a probléma az lenne, hogy le merült a telefon, és töltöttem volna fel, és kb 2 óra hossza alatt egy mukkot sem ment fel az akku jel? ez mitől lehet? töltőn nem engedi magát be kapcsolni?

Hozzá tenném, hogy a készülék kb 1 hónapos



2020. máj. 14. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másik kábellel sem jó, akkor vagy az aljzat vagy az akku, vagy a töltésszabályozó rossz. Mind a három esetben a garanciális javítás a megoldás.
2020. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem navonnal illetve ihunt telefonnal volt ilyen problémám nem tudom neked milyen telefonod van de fent emlitettek kozul az egyik akkor széria hibás eszközbe futottal javitani nem éri meg mert ugyanez elő jöhet akkor vegyél másik telefont
2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Cobalt SM6 6" telefonról van szó
2020. máj. 19. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!