Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A71 telefonról hogyan...

Samsung A71 telefonról hogyan tudom megosztani a mobilnetet pc-re? Windows összekapcsolás kész, de ott nem találom, és ugye kábellel sem tudom összekapcsolni a telefont és a gépet.

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 21:29
 1/5 MancsWolf ***** válasza:
96%

Windows összekapcsolás nem kell. Beállítások - kapcsolat - mobil hotspot és int. megosztás - usb internet megosztás amit keresel. Ez csak akkor lesz aktív ha gépre van dugva a telefon.

Vagy megosztod netet sima wifin géppel meg kapcsolódász rá. Ez utóbbinál célszerű 5Ghz én megosztani ha gép is tudja (2,4Ghz az alapértelmezett beállítás).

2020. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam nem tudom összekapcsolni a telefont és a gépet kábellel( legalábbis a gyári töltővel nem).

A második lehetőséget nem igazán értem, de azért köszi!

2020. máj. 15. 22:26
 3/5 MancsWolf ***** válasza:
Akkor a gépeden nincsenek telepítve a megfelelő driverek. Nálam működik a gyári kábellel és a 2m utólag vásárolttal is. Csak azért próbáltam ki hogy megnézzem neked. Mobil hotspot ugyanott van ahol írtam menüpont. Lényegében egy wifi routert varázsol telefonodból. Leegyszerűsítve.
2020. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MancsWolf ***** válasza:
Mondjuk nekem A50 van. A71 már mindkét irányból usb-c azt hiszem. Akkor neked kell szeretni egy sima usb - usb-c kábelt.
2020. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima hotspoton keresztül keresd meg beállítások menüben azt az opciót hogy hotspot és kapcsold be utána pc is állítsd be keresd ki a telefonod nevét kapcsolodj rá és kész .az én telefonom is hotspotként is üzemel .igaz nem Samsung A71 hanem Motorola one vision .
2020. máj. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!