Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem találom sehol, de valaki...

Máté_29 kérdése:

Nem találom sehol, de valaki segítene, hogy a samsung A40 kompatibilis -e a Dji Fly app-al?

Figyelt kérdés
Konrétan ez a teló [link]

2020. máj. 17. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lenne kompatibilis?
2020. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

azért nem, mert sok telefon nem komp-lett a dji fly appal akármilyen droid is fut rajta és van olyan is ami benne van a támogatott telefonok listájában, a gyakorlatban azonban mégsem működik.


face mavic mini csoportból:

[link]



Sziasztok, tervezek venni egy Samsung a40-t. Nem tudom hogy kompatibilis-e a Dji Fly applikációval... Valaki segítene?


- két másodperc keresés, tovább tartott ezt beírni neked 🙂

[link]

DJI Fly- Central de downloads DJI - DJI

DJI.COM

DJI Fly- Central de downloads DJI - DJI

DJI Fly- Central de downloads DJI - DJI



Én is szupiari voltam , szintén kikerestem....

A képen a következők lehetnek: , szöveg, amely így szól: „Kompatibilis telefonok: Követelmény: Android 6.0 újabb. Ajánlott készülékek: Samsung Galaxy Samsung Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 edge, Galaxy S7, Samsung S6, Samsung Samsung Galaxy Note8, Pro, HUAWEI HUAWEI HUAWEI HUAWEI Mate Pro, HUAWEI 10, HUAWEI HUAWEI HUAWEI nova Honor Honor Pro, Find OnePlus V20, Honor vivo NEX, Pixel 3XL, Pixel OnePlus G6. XL, Pixel Követelmény: IOS 10.0 vagy újabb Ajánlott készülékek: iPhone Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone XR, iPhone Plus, iPhone 7, iPhone Plus, iPhone iPhone XS Max, iPhone iPhone iPhone”



[link] Csak mert én ezt találtam és ott se az inkompatibilis listán, se a kompatibilis lisán nem volt.

CULTOFDRONE.COM

cultofdrone.com

cultofdrone.com



Én A40-el használom, működik.



Naa, köszi szépen 😁


64 bites procis legyen a telod

2020. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!