Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudjuk, hogy megvan...

Honnan tudjuk, hogy megvan még a számunk a másik félnek Viberen?

Figyelt kérdés
Azt valahonnan lehet tudni, hogy a másiknak megvan-e még a számunk viberen? Nekem megvan a telefonszáma, látom a képét is, amit viberen használ, viszont az van felül kiírva, hogy utoljára online régen! A hívásoknál is mutatja, hogy van vibere, tudom hívni és írni is neki.

2020. máj. 17. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg tőle.
2020. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 pipa helyett csak 1 van es nem kekült be.
2020. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Utolsó baromságot írt nehallgas rá.

Ha 2 pipa helyet csak egy van és nem kékül be az azt jelenti,hogy törölte magát viberől vagy tiltot téged.

A k2 pipa ami nem kékül be az azt jelenti megkapta de nem olvasta az elkékült pipa meg azt ,hogy megkapta az üzenetedet és meg is nézte.

Atól mert nincs meg neki a számod tudsz neki írni és láttni is fogja.

Én pont egy honapja írtam egy személynek akinek nem volt meg a számom és megkapta el is olvasta bár választ nem kaptam rá ,de az most mindegy.

Írtam neki 4 üzit mind a négyet látta 2 pipa volt mellete ugy hogy látta.

Viszont egy ideje nekem is azt írja ki hogy online rég volt fent és össze vissza írja az álapototát májusban írtam neki el is olvaszta még is azt írta ki hogy áprilisban volt fent utoljára utána már nem írt ki semmit csak annyit hogy online régen volt fent szóval nem tudom ez én se értem hogy mi.

2020. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit off -olok, bocsánat előre is!


Évek óta nem használok Viber -t, viszont a környezetemben ma is van több ember, aki igen...

Én azért mondtam le róla végleg, mert ezt művelte:

Írogattunk egy ismerősömmel, majd egy nap az egyik elküldött üzenetemre kis időn belül azt jelezte, hogy a címzett el is olvasta, aztán napokat vártam feleslegesen a válaszra, mert kiderült, hogy a címzett valójában sohasem kapta meg az üzenetet (láttam később, hogy meg sem kapta). Ezen felül nagyon gyakori volt, hogy hibásan jelezte a partnerek elérhetőségét (csevegés közben azt írta, "gépel" és hogy 2 napja volt elérhető, miközben már vagy egy órája írkáltunk), illetve gyakran napokat késtek az üzenetek, vagy csak akkor jelezte, ha konkrétan beléptem az adott csevegésbe... Na ekkor én értesítettem mindenkit akit tudtam, hogy én törlöm a Viber -t mert meguntam a rengeteg hibáját. ...


Manapság látom magam körül a mostani Viber felhasználók hasonló problémáit. Mindezt annak ellenére, hogy sokan sokszor jeleztük (az áruházban is) hogy az alkalmazás tele van hibával, mégsem javítanak rajta semmit. Sőt, egyre többen panaszkodnak...


Apró megjegyzés:

A világ más pontjain a Viber nem annyira népszerű, mint kis országunkban. Nem is értem, miért erőltetik azok is a Viber -t (a hibái ellenére), akik más úton is meg tudják oldani a net -es csevegést. Pl Messenger; WhatsApp; Signal (stb.) is van a mobiljukon (és annak is val legalább az egyik, akivel Viber -en csevegne), mégis a Viber -t eröltetik...

2020. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!