Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy találjak meg egy rejtett...

Hogy találjak meg egy rejtett fájlt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy elfelejtettem a privatspace jelszómat és nagyon fontos dolgok voltak ott és sehol nem találom, utána néztem hogy tudnám megkeresni de semmit nem találtam róla. Szóval valaki tudna segíteni hogy tudok hozzá férni ami rajta van?

2020. máj. 18. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

tamtaram, sehogy.

A telefon biztonsági rendszere teszi a dolgát.

2020. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, el is felejtettem...

A nagyon fontos dolgokat visszatöltöd biztonsági mentésből.

Mert ugye ha nagyon fontos volt, akkor van róla mentés.

:)

2020. máj. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Cavintont javaslok. Valszleg úgyis ilyen "macika123" szintű a jelszó.

Ahogy előttem írták: a fontos dolgokból van biztonsági mentés. Amiből nincs, az NEM fontos dolog.

A másik: minek teszed titkosított tárba, ha hajlamos vagy elfelejteni a jelszót?

A harmadik: hogy a francba lehet elfelejteni egy jelszót, ha használod a szolgáltatást?

2020. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De amúgy itt valami fura.

A PrivateSpace alá lépéshez ujjlenyomat kell.

A széfhez szintén ujjlenyomat kell...

2020. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
A privatespace esetén nem az a legnagyobb gondod, hogy hol találod meg. A nagyobb probléma, hogy a titkosítva tárolt adatok dekódolásához szükséges kulcsot honnan szerzed hozzá...
2020. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!