Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menő egy régi Nokia 3310?

Menő egy régi Nokia 3310?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem kétezerért, és annyira megtetszett, hogy mostantól ezt fogom használni. Menő leszek?

2020. máj. 19. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az leszel.
2020. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Máris irigyellek.
2020. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Merre lehet látni téged vele?

Lehet egy selfi majd veled, velem és a 3310 együtt, csak mi hárman?

2020. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Vannak ezek a kerítések:

[link]

Ha egy ilyen ház előtt áll, akkor menő.

De egy ilyen előtt:

[link]

Inkább az gondolják: menőnek akarta, de igazából csak így tudta olcsón megoldani.

Hát valahogyan így...

2020. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
90%

Nekem ez a típus kimaradt és nem is tetszetős már, mai szemmel nézve.

Akinek egyszerű telefon kell, arra vannak szerintem jobban kinéző, vékony és kis méretű telefonok.

2020. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van nekem is egy, de nem használtam soha, mert nem működik rajta az érintő és a wifi sem, de a gyorstöltőt se tudom hova kell dugni, meg a micro sd kártyát.

De egy biztos, a ma használt okostelefonok már csak rossz emlékek lesznek, mikor az eredeti nokiák még mindig fognak működni, a kolléganőm 20 éve nyúzza, és még ha lesz hozzá akku, meg gsm hálózat, akkor még egy huszas lehetősége megvan benne.

2020. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na nekem holnap hozza a postás a 3310-est.sikerult ki fognom egy új állapotban fennmaradt példányt.


Én még anno nyolcadikos ballagásomra kaptam 2002-be. Sok szép emlékem van abból az időből és a telefon is felejthetetlen. Vagyok olyan állat, hogy a hívásokat a nokiáról szeretném bonyolítani😆. Úgy érzem, hogy nagyon megölte a net az emberi kapcsolatokat. Most kicsit vissza szeretnék menni az időben. Közösségi oldalakat én már el is kezdtem befagyasztani.


Azért kíváncsi vagyok a tekintetekre mikor csörög a 3310-es😁

2021. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem jó kis telefon, jobb mint az okostelefonok.
2021. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!