Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A négy számjegyű hívószámok...

A négy számjegyű hívószámok minden hálózatból ingyenesen hívhatók ?

Figyelt kérdés

Például egy szolgáltató ügyfélszolgálati hívószáma.

Épp most beszéltem a Vodafone-nal és egyetlen forintot sem vontak az egyenlegből, T-Com-os létemre. De mintha régebben valamelyik más szolgáltató hívásakor meg fizetős volt. De ez utóbbiban nem vagyok biztos, sosem figyeltem. Most is csak azért néztem rá, mert olyan sokáig várattak, mire felvette valaki a telefont, hogy kíváncsi voltam mennyibe is kerül nekem egy ilyen beszélgetés.


2020. máj. 19. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az ún. rövid számok (pl. 12xx, 14xx) hívása az esetek többségében a helyi tarifával azonos díjazással történik. Természetesen vannak kivételek, azaz találunk közöttük ingyenesen hívhatókat (általában a szolgáltatók hálózaton belülről elérhető ügyfélszolgálati számai), de teljes díjazásúakat is (ilyen pl. a Telenor Magyarország 1220-as hívószáma)."

[link]

2020. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vodafone-osok január 1-je óta ingyenesen hívhatják a 1221-et, ami a UPC ügyfélszolgálata. Ez azért van, mert a Vodafone és a UPC egyesült.
2020. máj. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, az egyesülésről én is tudok. Pont a korábbi UPC-s net és telefon szolgáltatásaim álltak le , így nem tudtam a vezetékes telefonon hívni a hibabejelentőjüket, ezért a T-Com-os mobilról próbáltam, de mint kiderült az is ingyenes. Vagy esetleg azért ingyenes, mert le van adva náluk a mobil számom is ?

Ha nem lennék előfizetőjük, akkor nem lenn az ? Valahol biztosan le vannak ezek írva...

2020. máj. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!