Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? 100-130K a keret.

Figyelt kérdés

Nem játékra használnám, de egy erős gép jó lenne. Köszi!

(iPhone kizárva)



2020. máj. 19. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Samsung? Esetleg Huawei? Vagy még a Xiaomi. Ez egy nagyon jó márka csak ajánlani tudom:D
2020. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Xiaomin gondolkoztam, de melyik fajtát? A MI 9T elég böszme a videók alapján :)
2020. máj. 20. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm Mi10-et vett, nagyon megvan vele elégedve.
2020. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én a Samsung Galaxy A71-et nézegettem a napokban. 135-ért van mostanság. Sztem ilyesmi lesz a kövi telóm.
2020. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Mi note 10. Leginkább kamerában erős.


Mi 9t vagy mi note 10 lite is rendben vannak. Processzorban ugyanaz, mint a note 10 mindkettő, gyengébb kamera.


Mi 9t pro nagyon erős prociban.


Következő generáció még nem igazán állt be árügyileg... úgy általában... még nincs itt az országban semmelyik értelmes mi 10, vagy a poco f2.

2020. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a böszme alatt azt érted, hogy túl nagy, akkor a Pixel 3a-ra érdemes ránézni, az csak 5.6 colos. Nem olyan bika, mint a fentiek, de még mindig elég jó, és rossz fényviszonyok között verhetetlen a kamerája ebben az árkategóriában.
2020. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!