Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom 9:08- kor lefagyot...

A telefonom 9:08- kor lefagyott. A képernyő azóta megy, ha kikapcsolna magától felvillan újra és félsötét állapotba kerül a képernyő. Mit tudnék vele még csinálni? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Üveghátlapos a telefonom, az aksit nem tudjuk ki venni. Csatlakoztattam a töltőhöz, érzékelte,hogy áram alatt van, de nem reagált. Újra indítani, kikapcsolni nem tudom, a be/kikapcsoló gombra se reagál, ugyanúgy felvillan. 75% os töltöttségen van, illetve volt 9:08kor, abban bízok hogy esetleg valamikor lemerül...

A sim kártyát kivettük, hátha azt észleli képernyő szinten is, de csak annyit értünk el vele,hogy nem tudnak hívni. Messengeren is felhívtak, azt se jelezte.

Ha valakinek esetleg van tapasztalata, nagyon szépen megköszönném a segítségét. Két éves sincs a telefon, nem szívesen vennék újat :(



2020. máj. 21. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerviz. Nekem alaplapcsere volt. 2 napon múlt, hogy még bele fért a garanciaba
2020. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

"a be/kikapcsoló gombra se reagál,"

Ha 10 mp-ig nyomod folyamatosan, ki kell kapcsolnia / újra kell indulnia.

2020. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld a bekapcsoló gombot hosszan (~10 mp) nyomni.
2020. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se reagált semmire.
2020. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak is ugyan ez volt. Neki azt mondták ez a telefon már menthetetlen (eléggé régi is volt) és inkább vett egy újat:)
2020. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már róbáltam. Egy fél percen keresztül is nyomtam. Nem történik semmi. Elsötétedik egy másodpercre, majd felvillan, ahogy eddig :(
2020. máj. 21. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor alaplap lesz az neked is
2020. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azaz, alaplap.
2020. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ugyanen volt, a Nokia Lumia 520-al.
2020. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!