Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan az iPhone...

Miért merül gyorsan az iPhone XS-em?

Figyelt kérdés

Jóformán csak facebookozni, illetve messengeren írkálni szoktam rajta. De észreveszem, hogy 20-30p használat alatt akár 3-4 vagy 5%-ot is merül az akksi... Engem ez aggaszt, hisz ennyi idő alatt azért ez kicsit sok szerintem. Mivel nem régi telefon, kb. 1 hetes, így ebből adódóan az akksi állapota 100%.


Vagy ez még normális? Első iPhone-om, sajnos nem nagyon vagyok még képben, hogy mi számít normálisnak, és mi nem annyira. :/


2020. máj. 22. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nagy kijelző miatt sokat eszik.
2020. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az iPhone-nál normális. 2658 mAh akksitól nem kell elvárni a 4000 mAh akksik üzemidejét :D
2020. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a facebook app eléggé tudja enni az akksit sőőőt még akkor is fogyasztja rendesen amikor kilépsz belőle de a a háttérben hagyod.


a beállítások -› akkumulátorban nézd meg melyik app zabál sokat.

nekem volt olyan, hogy a Mail ragadt be és merítette le egy délelőtt az akkumulátort majdnem teljesen.


ha sokat használod akkor meg merülni fog sajnos - ez van.

főleg ha nagy fényerőn megy a kijelző - igazából az nagyon sokat fogyaszt

2020. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
iPhone... Azért merül gyorsan, mert kicsi az akksija.
2020. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Kukázni kell az ilyen szutyok appokat, mint a Facebook. Egy energiazabáló, böszme kémcucc.
2020. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Normális. Az energiaigényes app+alulméretezett akkumulátor kombó ezzel jár...
2020. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És az amúgy mennyire normális, hogy néha (pl. tegnap fb közben), elkezdett melegedni a telefon? Forrónak nem mondanám, inkább csak meleg volt a

"tapintható hőmérséklete".

2020. máj. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!