Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok az okostelefonról...

Hogy tudok az okostelefonról videót kèpet megjeleníteni egy márkás Toshiba Tv-n?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 06:44
1 2
 11/12 MancsWolf ***** válasza:
100%

Igen ahogy felettem írják ezzel alapjáraton nem fog menni.

Okosito kell. Én továbbra is ChromeCast et támogatom [link] nem olcsó de ezzel biztos minden működni fog. Vannak olcsóbbak is noname kategóriából de nem minden esetben támogatnak mindent. Anyum először egy 8000Ft is valamit vett magának azt kiderült nem támogatja ChromeCast csak MiraCast & Screen Mirroring. Utána vettem neki egy CC 3 at, na ezzel már normálisan működik neki minden. Sok app (Pl HBO Go, Netflix) csak ChromeCast en kommunikált, Screen Mirroringal letiltja lejátszását. Felhasználási köröd dönt hogy pontosan mit és hogyan szeretnél megjeleníteni.

2020. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2020. máj. 26. 11:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!